سریال یادگیری زبان انگلیسی

6 سریال یادگیری زبان انگلیسی برتر از نگاه زبان آموزان+لینک دانلود

بهترین روش برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی تماشای سریال های زبان اصلی می باشد، شما می توانید با کمک یک سریال یادگیری زبان انگلیسی به راحتی معجزه ای شگفت انگیز در سطح زبانتان ایجاد کنید.

استفاده از سریال به شما کمک می کند تا ناخودآگاه سفری عمیق به زبانی که دوست دارید آن را یاد بگیرید داشته باشید و با گوش کردن صبحت های بازیگران به انگلیسی به راحتی زبانتان را تقویت کند.

انتخاب یک سریال یادگیری زبان انگلیسی مناسب که بتوانید با کمک آن تمامی جنبه های خودآموزی زبانتان را تقویت کنید، کاری دشوار است.

اما نگران نباشید ما با یک نظر سنجی از زبان آموزان موفق، 6 سریال یادگیری زبان انگلیسی برتر را از نگاه زبان آموزان اند یافته ایم و در این مطلب به شما معرفی می کنیم.

 

بهترین سریال های آموزش انگلیسی

در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین سریال های یادگیری زبان انگلیسی که علاوه بر داشتن قصه جذاب و تماشایی، دیالوگ ها و عبارات کاربردی زیادی دارند، آشنا شوید.

طبق یک نظر سنجی جامع از زبان آموزان، سریال های صد، مردگان متحرک، برکینگ بد، فرندز، آشنایی با مادر و لاست برترین سریال های کمکی برای آموزش و یادگیری زبان می باشند.

 

صد

صد، یک سریال یادگیری زبان انگلیسی بی نظیر می باشد، این سریال روایت گر قصه تلاش بشریت برای ادامه حیاط خودشان پس از گذشت صد سال از جنگ هسته ای تمام عیاری می باشد که ریشه زندگی را را در کره زمین خشکاند و سیاره را غیرقابل تنفس کرد.

 

چرا سریال صد به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند؟

سریال صد با داشتن موقعیت های متفاوت و نمایش احساسات بسیار گسترده توسط بازیگران به شما کمک می کند تا با جملات مختلف زبان انگلیسی آشنا شوید.
این سریال هیچ محدودیتی ندارد و تقریبا هر آنچه که در دنیای واقعی ممکن است برای صحبت کردن در زبان انگلیسی به آن نیاز داشته باشید مثل عاشقانه ها، جنگ، خشم، سیاست، علم و… در آن آورده شده است.

 لینک دانلود سریال صد برای تقویت زبان 

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

 

مردگان متحرک

سریال یادگیری زبان انگلیسی مردگان متحرک یک پیشنهاد فوق العاده و بی نقص برای زبان آموزانی است که دوست دارند در حین یادگیری درگیری هیجان باشند، مردگان متحرک یک سریال پسا‌رستاخیزی است که تلاش مردم را برای بقا پس از شیوع یک ویروس خطرناک که تمام جهان را به زامبی تبدیل کرده است نشان می دهد.

چرا مردگان متحرک، یک سریال یادگیری زبان انگلیسی عالی است؟

لهجه بازیگران این سریال برای نوآموزانی که تسلط زیادی به زبان انگلیسی ندارند، فوق العاده محسوب می شود، اکثر سکانس های مردگان متحرک سرشار از استرس و هیجان است و دیالوگ های ناب و کاربردی زندگی واقعی در آن تبادل می شوند.

 

دانلود سریال مردگان متجرک

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

 

فرندز

در این سریال جذاب ماجراهای زندگی یک گروه دوستانه روایت می شود که در کنار همدیگر اتفاقات شیرین و خنده داری را خلق می کنند، شما می توانید با تماشای این سریال علاوه بر لذت بردن از قصه و سکانس های شیرین سریال، زبان انگلیسی تان را ارتقا دهید و از پیشرفت تان لذت ببرید.

 

سریال فرزند بر سطح زبان انگلیسی چقد تاثیر دارد؟

در سریال یادگیری زبان انگلیسی فرندز دیالوگ های صمیمی و دوستانه رد و بدل می شود و تماشای آن به شدت بر قدرت لیسیننگ شما تاثیر گذار خواهد بود.

لینک دانلود مستقیم سریال فرندز

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

لاست

قسمت اول سریال لاست از سقوط یک هواپیما در جزیره ای دور افتاده آغاز می شود و در طول سریال اسرار این جزیره سحر آمیز و اتفاقات جالبی که برای سرنشینان هوای سقوط کرده اتفاق می افتد روایت می شود.

 

چرا سریال بادگیری زبان انگلیسی لاست مفید است؟

قدرت بیان و نحوه تلفظ عبارات انگلیسی در سریال لاست توسط بازیگران به طرز شگفت انگیزی به شما به عنوان یک زبان آموز برای صحبت کردن کمک می کند.

لینک دانلود مستقیم سریال لاست

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

 

برکینگ بد

برکینگ بد از همکاری یک معلم دبیرستان مبتلا به سرطان با دانش آموزانش برای خلق بزرگ ترین باند مواد مخدر دنیا آغاز می شود و به اتفاقات جالب و تماشایی ختم می شود.

چرا تماشای برکینگ بد برای تقویت زبان واجب است؟

اصلاحات متفاوت و جالب زبان انگلیسی در سریال برکینگ بد استفاده می شود که دانستن آن ها برای هر زبان آموزی واجب است، تماشای این سریال به شما کمک می کند دایره واژگان و قدرت اسپیکینگ تان را بهتر کنید.

لینک دانلود سریال برکینگ بد برای تقویت زبان

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

آشنایی با مادر

آشنایی با مادر قصه شاد و لطیفی دارد و هر بیننده ای را مجذوب خودش می کند، قصه از زبان تد پدر سریال روایت می شود و ماجراهای جذاب آشنایی خودش را با مادر قصه روایت می کند.

 

چرا آشنایی با مادر برای تقویت زبان بی نظیر است؟

سریال یادگیری زبان انگلیسی آشنایی با مادر دیالوگ های راحت و روانی دارد و در اوج سادگی به شما کمک می کند تا با معنی عبارات پرکاربرد زیادی در زبان انگلیسی آشنا شوید و از آن ها استفاده کنید.

لینک دانلود مستقیم سریال آشنایی با مادر

 

سریال یادگیری زبان انگلیسی

چرا برای تقویت زبانمان باید سریال تماشا کنیم؟

تماشای سریال بهترین روش برای آموزش هر زبان جدیدی است، شما با تماشای یک سریال زبان انگلیسی می توانید با بازیگران آن سریال زندگی کنید و به صورت مستقیم هرآنچه را که از یک زبان جدید می خواهید را یاد بگیرید.

 

سخن پایانی

در این مقاله بهترین سایت های یادگیری زبان انگلیسی از نگاه زبان آموزان موفقی که با تماشای سریال توانسته اند به اهدافشان در زبان انگلیسی برسند خدمت شما عزیزان معرفی شد.

اگر مدت هاست که به دنبال یک سریال خوب و جذاب زبان اصلی برای آغاز یادگیری زبان انگلیسی تان می گردید و به نتیجه نرسیدید فرصت را از دست ندهید و همین حالا یکی از سریال های این لیست را انتخاب کنید و وارد دنیای شگفت انگیز یادگیری زبان انگلیسی با فیلم و سریال شوید.

راستی شما چه سریال های خوبی را می شناسید که برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار جذاب و کمک کننده هستند؟ خوشحال می شویم اگر پیشنهادی در این زمینه دارید، با و ما دیگر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

 

‫5/5 (4 امتیاز )

نظر