نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

معرفی 7 نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی اندروید+ لینک دانلود

یادگرفتن زبان انگلیسی یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در جامعه امروز است، اگر شما نیز مدت هاست که به فکر آموزش زبان انگلیسی هستید و هر بار با تست کردن روش های متفاوت شکست خوردید و ناامید شدید می توانید از یک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیرید تا به آسانی به هدفتان برسید.

استفاده از نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما در مسیر آموزش و یادگیری کمک کند و تلخی های دوست نداشتنی راه را برایتان شیرین کند در این مطلب بهترین نرم افزار های یادگیری زبان انگلیسی همراه لینک دانلود آن خدمت شما عزیزان معرفی می شود.

 

بهترین نرم افزار های یادگیری زبان انگلیسی😍

تاکنون برنامه های مختلفی جهت آموزش زبان برای گوشی های اندرویدی ارائه شده است، اما از نظر زبان آموزان، 7 نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی زیر، بهترین اپلیکیشن های آموزش انگلیسی هستند که جذاب ترین امکانات را برای آموزش انگلیسی به زبان آموزان ارائه می کنند.

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

 

Hi Native

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی Hinative به عنوان یک مرجع کامل آموزش زبان برای شما عمل می کند که می توانید در آن هر نکته ی مبهمی را که در رابطه با زبان انگلیسی در ذهنتان است را با کارشناسان زبان انگلیسی مطرح کنید.

در برنامه Hinative شما به صورت مستقیم با اساتید ماهر و حرفه ای در ارتباط هستید و می توانید از آن جهت آماده شدنتان برای آزمون های بین المللی زبان انگلیسی استفاده کنید.

 

 

FLUENTU 

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی که می توانید با کمک آن به راحتی انگلیسی را در ذهتان جای دهید، استفاده از ویدئو های زبان اصلی می باشد، نرم افزار یادگیری زبان فلونتو به شما کمک می کند که با استفاده از جذاب ترین ویدئو های گرافیکی به راحتی زبان انگلیسی را آموزش ببینید.

 

 

Hello-Hello English

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی سلام انگلیش یک آپ فوق العاده جذاب و بی نقص برای افرادی محسوب می شود که دوست می دارند بی وقفه ساعت های طولانی مشغول یادگیری زبان محبوبشان باشند.

در این برنامه، یادگیری زبان انگلیسی شما به صورت آهسته اما پیوسته می باشد، شما در این برنامه با انیمیشن های کوتاه و پر مفهوم قسمت های مختلف زبان انگلیسی را یاد می گیرید و در پایان به یک استاد بی نظیر تبدیل می شوید.

 

bamooz

بی آموز یک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی فوق العاده برای بالا بردن سطح زبان شما می باشد که توسط یک تیم حرفه ای برنامه نویسی ایرانی نوشته شده است، شما در این برنامه با کمک پکیج های آموزشی طبقه بندی شده به راحتی می توانید سطح زبان انگلیسی تان را مشخص کنید و وارد پروسه یادگیری شوید.

 

English live

انگلیش لایو یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی آنلاین می باشد که زبان آموز را از پایه با آموزش دادن الفبای انگلیسی تا پیچیده ترین جزئیات آزمون های بین المللی زبان انگلیسی همراه می کند.

 

zabanshenas

بی شک سروکار هر زبان آموز موفقی یک بار به برنامه آموزش انگلیسی زبانشناس خورده است، در این اپلیکیشن جذاب، آرشیوی کامل و سطح بندی شده از قصه های زبان انگلیسی  آورده شده است.

شما با کمک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی زبانشناس می توانید از ساده ترین قصه ها مثل جوجه اردک زشت شروع به مطالعه و یادگیری زبان بکنید و با کامل تر کردن جعبه لاینترتان دایره لغات خودتان را نیز گسترش دهید.

 

Rosetta Stone

بی شک اگر دنبال یک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی بی نقص برای شروع پروسه یادگیری تان هستید که در طول مدت کارکردن با آن حوصله تان سر نرود و انگیزه تان را از دست ندهید نباید این برنامه جذاب را از فراموش کنید.

در این اپلیکیشن شما اصطلاحات، لغات، نگات گرامری ، ترفند های اصلی و پایه زبان انگلیسی را با آموزش های روان و شیرین یاد می گیرید و می توانید ساعت های زیادی را بدون خستگی به یادگیری ادامه دهید.

 

سه هشدار مهم پیش از دانلود برنامه آموزش زبان 🧐

اگر هنوز نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی مورد علاقه تان را دانلود نکرده اید، چند ثانیه ی دیگر صبر کنید و به نکات زیر دقت کنید، چنانکه قصد دارید کار های زیر را انجام دهید پیشنهاد می کنم هیچگاه استارت یادگیری زبانتان را با برنامه های بالا نزنید.

 

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

کیلویی دانلود می کنید

خیلی اوقات زبان آموزان تصمیم می گیرند که ده ها نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی را روی موبایل خودشان نصب کنند و در عرض یک ماه به پروفسور برتر زبان انگلیسی خاور میانه تبدیل شوند و پس از مدتی با استفاده نکردن از تمامی برنامه های دانلود شده شان همه آن ها را پاک می کنند و یک سال بعد این چرخه معیوب را تکرار می کنند.

این کار مصداق بارز کیلویی دانلود کردن است، به هیچ وجه این کار را نکنید چون شما را به نتیحه نمی رساند پیشنهاد می کنم فقط یک برنامه را دانلود کنید و با آن پیش بروید.

 

تنبل هستید

یادگیری زبان با نرم افزار کار خیلی سختی است و نمی توان فقط با حرف زدن ادعای آن را داشت اگر فکر می کنید که نمی توانید اراده یادگیری خود آموز زبان انگلیسی را داشته باشید، بهتر است بیخیال دانلود برنامه های بالا شوید.

 

برای به هدف رسیدن عجله دارید

یادگیری زبان با کمک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی نیازمند صرف زمان است و نمی توان انتظار دیدن نتیجه یک شبه از آن را داشت، ممکن است شما یرای رسیدن به هدفتان سال ها با یک نرم افزار مشغول باشید، پس چنانکه آدم عجولی هستید به صورت کلی یادگیری زبان انگلیسی با نرم افزار را از ذهنتان پاک کنید.

 

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

اما سخن آخر

در این مقاله 7 نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی برتر از نگاه زبان آموزان، به شما عزیزان معرفی شد، شما می توانید با کمک برنامه های بالا همراه تلاش و کوشش در کمتر از چند ماه به نتیجه ای شگفت انگیز در سطح زبان انگلیسی تان برسید و از پیشرفت تان لذت ببرید.

اگر مدت هاست به فکر ارتقا زبان انگلیسی تان هستید و تا به حال تنبلی کرده اید فرصت را از دست ندهید و همین حالا یادگیری زبان انگلیسی را با کمک نرم افزار های  بالا امتحان کنید.

راستی شما غیر از برنامه های معرفی شده در لیست ما، با چه نرم افزار های آموزش انگلسی مفیدی آشنا هستید که جای آن ها در این مطلب خالی است؟ خوشحال می شویم اگر برنامه یادگیری زبان انگلیسی را می شناسید که برای شما مفید بوده است، به ما نیز معرفی کنید 🙃

‫5/5 (1 امتیاز )

نظر