کانال استخدام کارگر ساده

کانال تلگرام استخدام کارگر ساده|استخدام کارگر ساده

برای دسترسی یکجا و آسان به تمامی کانال های استانی و تخصصی استخدامی و کاریابی دوری جاب روی لینک زیر کلیک کنید

مزایای عضویت در کانال استخدام کارگرساده

  1. هزینه ثبت آگهی درخواست کارگر پایین
  2. بازدهی بالا
  3. رضایت بالای کارفرمایان
  4. خدمات مشاوره ثبت آگهی
  5. پشتیبانی عالی
  6. وجود نیروهای متخصص و …

 

کارگری، یکی از شریف‌ترین شغل‌ها در ایران است و افراد زیادی در این حوزه، مشغول فعالیت هستند؛ اگر شما نیز به دنبال فرصت‌های شغلی در حوزه کارگری، هستید یا برای مشاغل متفاوت نیاز به کارگر دارید، در این مطلب همراه ما باشید.

ارتباط ساده بین کارگر و کارفرما با دوری جاب!

دوری جاب، با خلق یک پل ارتباطی قوی بین افرادی که نیاز به نیرو برای پیش بردن کارهایشان دارند و قشر زحمت کش و پرتلاش کارگر، بستر مناسبی را جهت سود آوری و کسب درآمد هر دوطرف، ایجاد کرده است.

 

اگر کارگر هستید و به دنبال کارید:

می توانید در کانال استخدام کارگر دوری جاب به صورت رایگان، سود آورترین حوزه های کاری را پیدا کنید و به آسانی مشغول به کار شوید و درآمد دلخواهتان را کسب کنید.

 

اگر صاحب کسب و کار هستید و به دنبال کارگرید :

می توانید در کانال دوری جاب، با پرداخت هزینه کم، در کمتر از ۲ دقیقه، آگهی مدنظرتان برای جذب کارگر، با کمک مشاورین ثبت آگهی دوری جاب، ثبت کنید و به سرعت، نیروی مورد نیازتان را پیدا کنید.

مطالعه کنید:  کانال تلگرام استخدام صنایع غذایی⭐️

یکی از مهم ترین مزایای کانال دوری جاب، سرعت بالای ادمین تلگرام در پاسخگویی به سوالات کاربران، زمان انتشار آگهی است؛ با توجه به رضایت ۹۹% افرادی که در دوری جاب، آگهی ثبت کرده اند، شما می‌توانید با خیال راحت به این کانال اعتماد کنید و دنبال کار یا نیرو بگردید.

آدرس کانال  تلگرام کاریابی برای کارگرها

اگر شما نیز دوست دارید که روزانه به هزاران آگهی فرصت شغلی برای کارگران دسترسی داشته باشید، همین حالا وارد کانال تلگرام استخدام کارگر به آدرس  karyabi_doorijob  شوید.

‫5/5 (4 امتیاز )

نظر