بهترین سایت های فریلنسری

چرا این 10 سایت بهترین سایت های فریلنسری ایران و خارج هستند؟+نظرات کاربران

امروزه سایت های فریلنسری زیادی در سراسر دنیا بستر مناسبی را جهت فعالیت راحت تر فریلنسران فراهم کرده اند، اما برخی از این سایت ها به علت داشتن ویژگی های منحصر به فرد و خدمات بی نظیر خود جزو بهترین سایت های فریلنسری ایران و خارج از کشور می باشند.

در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین سایت های فریلنسری دنیا که بهترین خدمات را با بالاترین سطح امنیت و کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهند آشنا شوید.

 

بهترین سایت های فریلنسری ایران و جهان 😍

خوشبختانه به علت رشد فرهنگ فریلنسری و بالا رفتن تعداد فریلنسران در ایران و خارج از کشور سایت های زیادی در زمینه فریلنسری تاسیس شده اند و شما می توانید به عنوان فریلنسر یا کارفرما برای برون سپاری یا دریافت پروژه به این سایت ها مراجعه کنید.

 

5  سایت فریلنسری برتر در ایران

تعداد سایت های فریلنسری داخل کشور خیلی زیاد است، اما اطیمنان به آن ها و وقت گذاشتن برایشان خیلی سخت است، اگر شما به عنوان یک فریلنسر به دنبال بهترین سایت های فریلنسری ایران هستید تا با خیالی راحت کارهایتان را پیش ببرید، وب سایت های فریلنسری ایرانی زیر را فراموش نکنید.

بهترین سایت های فریلنسری

 

دوری جاب 

سایت دوری جاب، یکی از بهترین سایت های آگهی فریلنسری در ایران می باشد که به علت داشتن بالاترین سطح امتیاز از سوی کارفرمایان و فریلنسران، محبوب ترین سایت فریلنسری در ایران می باشد.

مهم ترین ویژگی دوری جاب که آن را از بقیه سایت های فریلنسری متمایز ساخته است، وجود گروه حرفه ای فریلنسران در طیف تخصص های متفاوت و تیم مدیریتی حرفه ای سایت می باشد که فضایی امن و جذاب برای ارتباط بین کارفرمایان و فریلنسران ایجاد کرده است.

کیفیت بالای پروژه ها که ناشی از تخصص فوق العاده فریلنسران است همراه قیمت های منصفانه ای که برای کارفرما و فریلنسر سود آور است، دوری جاب را در بین بهترین سایت های فریلنسری ایران قرار داده است.

 

بهترین سایت های فریلنسری در ایران

 

نظرات درباره سایت دوری جاب  :

مریم: سرعت و کیفیت بالای خدمات در سایت دوری جاب برای من شگفت انگیز بود؛ دوست دارم دوباره هم با فریلنسران این سایت همکاری داشته باشم.

پارسا: قیمت ها با توجه به کیفیت خیلی عالی بودند، انتظار چنین خدمات خوب و بی نقصی را نداشتم، از این به بعد برای همیشه از سایت دوری جاب استفاده می کنم.

 

پونیشا

بی شک اگر به عنوان یک فریلنسر در ایران مشغول به کار هستید، سایت پونیشا برای شما نام آشنا خواهد بود، این سایت پل ارتباطی خوبی بین کارفرمایان و فریلنسران ایجاد کرده است و به آن ها برای رونق کسب و کارشان کمک می کند.

 

 بهترین سایت های فریلنسری

نظرات درباره سایت پونیشا:

مهسا: تعداد بالای پروژه ها در سایت پونیشا موجب می شود که من هیچوقت نگران بیکاری برای پیدا کردن پروژه فریلنسری نداشته باشم.

زهرا: سایت پونیشا، یک سایت فریلنسری و قدیمی فوق العاده است و همیشه برای من مفید بوده

 

انجام میدم

در سایت انجام میدم فریلنسران زیادی با داشتن تخصص های متنوع و گسترده مشغول فعالیت هستند، شما می توانید با خیالی آسوده و راحت در این سایت فریلنسری به عنوان کارفرما یا فریلنسر ثبت نام کنید و از خدمات بی نظیر آن استفاده کنید.

 

چرا این 10 سایت بهترین سایت های فریلنسری ایران و خارج هستند؟+نظرات کاربران

نظرات فریلنسران سایت انجام میدم:

مهرداد: بعضی از پروژه ها در سایت انجام میدم قیمت بالایی دارند و از نظر کیفیتی ارزش پرداخت ندارند.

سعید: انجام میدم در کل خوبه اما جای بهتر شدن دارد.

 

کارلنسر

کارلنسر نیز یکی از بهترین سایت های فریلنسری در ایران می باشد که با داشتن امکانتان متنوع و جذاب برای مقایسه پروژه های مختلف بستری عالی و بی نقص برای فعالیت تمامی فریلنسران در سراسر کشور ایجاد کرده است.

 

چرا این 10 سایت بهترین سایت های فریلنسری ایران و خارج هستند؟+نظرات کاربران

نظرات کارفرمایان کارلنسر:

فاطمه: تعداد زیاد فریلنسر ها قابل توجه است، اما تعداد متخصصین واقعی کم است؛ به هر حال کارلنسر در کل خوب و قابل قبول است.

محمد : باز هم به سایت کارلنسر برای برون سپاری پروژه ها مراجعه می کنم، برای من تجربه خوبی بود.

 

کارپیشه

کارپیشه جزو مشهور ترین سایت های فریلنسری در ایران می باشد که سرشناس ترین فریلنسران در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ  امروزه در آن مشغول کسب درآمد هستند؛ اگر به دنبال یک سایت فریلنسری خوب و بی نقص برای کار کردن هستید کارپیشه را فراموش نکنید.

 

بهترین سایت های فریلنسری

نظرات درباره سایت کارپیشه:

علی: از نظر من سایت کارپیشه جزو بهترین سایت های فریلنسری ایران است و می توان با خیال راحت در آن به عنوان فریلنسر فعالیت کرد.

فرهاد: سایت کارپیشه بسیار عالی و حرفه ای است، اگر قیمت ها کمی منصفانه تر بود عالی تر می شد.

 

بهترین سایت فریلنسری در ایران کدام است ؟

با یک بررسی اجمالی بین بهترین سایت های فریلنسری در ایران به آسانی می توان فهمید که دوری جاب به علت داشتن رضایت 99 درصدی از سوی کارفرمایان و فریلنسران ممتاز ترین سایت در میان بهترین سایت های فریلنسری ایران می باشد.

سطح کیفیت بالا و امنیت چشمگیر این سایت همراه قیمت های مناسب و سودمند برای کارفرمایان و فریلنسران، دوری جاب را در میان بهترین سایت های فریلنسری در ایران متمایز نموده است.

 

5 سایت برتر فریلنسری در خارج از کشور

همچنین در خارج از کشور نیز سایت های فریلنسری زیادی وجود دارند که شما می توانید به عنوان یک فریلنسر در آن ها به کسب در آمد دلاری بپردازید، در ادامه با بهترین سایت های فریلنسری خارج از کشور آشنا شوید.

 

بهترین سایت های فریلنسری

 

Freelancer.com

بی شک این سایت جزو قدیمی ترین سایت های فریلنسری در جهان می باشد که نمی توان از قرار دادن آن در بین بهترین سایت های فریلنسری دنیا چشم پوشی کرد، سال های زیادی است که سایت فریلنسر دات کام به تمامی فریلنسر ها از گوشه و کنار جهان خدمت رسانی می کند و بستری امن و مطئمن برای فعالیت همه فریلنسران ایجاد کرده است.

 

بهترین سایت های فریلنسری خارجی

 

Boxer

بوکسر نیز یکی از بهترین سایت های فریلنسری در دنیا می باشد که با عدم دریافت کمیسیون از فریلنسر ها به سایت فریلنسری محبوب در سطح دنیا تبدیل شده است، شما می توانید در این وب سایت بدون نگرانی برای پرداخت درصد از کارتان پروزه قبول کنید و روز به روز در آمد بیشتری به دست آورید.

 

چرا این 10 سایت بهترین سایت های فریلنسری ایران و خارج هستند؟+نظرات کاربران

 

DesignHill

اگر به دنبال یک دنیای رنگی و با نشاط برای قبول پروژه های فریلنسری در حوزه گرافیک و کسب درآمد رویایی تان هستید، نباید سایت DesignHill را فراموش کنید، قیمت پروژه در این وب سایت بسیار بالا و خوب است و امروزه حدود 100 هزار نفر فریلنسر فعال از سراسر دنیا در آن مشغول  به کار و کسب درآمد می باشند.

 

 بهترین سایت های فریلنسری

 

iWriter

اگر مدت هاست که در میان بهترین سایت های فریلنسری خارجی دنبال ممتاز ترین آن ها برای کسب در آمد دلاری در محیطی امن و بدون داشتن نگرانی هستید،  وب سایت جذاب iWriter می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

در این سایت هر روزه هزاران پروژه فریلنسری ناب و پولساز ارائه می شود و شما می توانید با خیالی آسوده در آن مشغول به کار شوید و از حضورتان در یک سایت فریلنسری جذاب جهانی لذت ببرید.

 

 بهترین سایت های فریلنسری

Fiverr

در میان بهترین سایت های فریلنسری دنیا، این وب سایت طرز کارکرد متفاوت و جذاب تری دارد که می تواند برای فریلنسران فرصت های بهتر شغلی را ایجاد کند، شما می توانید در سایت Fiverr به عنوان یک فریلنسر اعلام کنید که حاضرید با 1 دلار چه پروژه هایی را قبول کنید از این طریق کارفرمایان را سوی خودتان جذب می کنید.

 

بهترین سایت های فریلنسری خارجی

 

سخن آخر

در این مقاله بهترین سایت های فریلنسری ایران و جهان به شما عزیزان معرفی شد، اگر به عنوان یک فریلنسر دنبال بستری مطمئن و امن برای کار کردن و کسب درآمد می گردید فرصت را از دست ندهید و همین حالا یکی از سایت های ایرانی و خارجی این لیست را انتخاب کنید و به سمت رویاهایتان حرکت کنید.

 

‫5/5 (2 امتیاز )

1 دیدگاه برای این مطلب

  1. وزین

    سلام خیلی ممنون لطفا سایت ها فریلنسری خارجی هم معرفی کنید

    پاسخ

نظر