پردرآمد ترین شغل های فریلنسری در ایران

پردرآمد ترین شغل فریلنسری چیست؟

پیدا کردن عنوان پردرآمد ترین شغل فریلنسری یکی دغدغه های مهم هر فریلنسر تازه کاری است؛ اگر شما یک فریلنسر هستید، باید بدانید فریلنسر بودن یک هنر است و چنانکه با علاقه و پشتکار آن را دنبال کنید به موفقیت های زیادی می رسید.

در این مطلب صفر تا صد مسیر رسیدن به پردرآمد ترین شغل فریلنسری دنیا برای شما عزیزان توضیح داده شده است.

 

فریلنسری به چه معناست ?

بی شک اگر در فضای مجازی چرخی زده باشید، کلمه فریلسنر را بار ها دیده اید، فریلسنر ها فضای شغلی و دنیای کاری خوشان را پشت مانتیور های لب تاپشان ایجاد کرده اند.

در یک توضیح ساده می توان گفت فریلسنر ها افرادی هستند که با شرکت ها، اشخاص و … همکاری می کنند، باید متعد، خوش قول و دارای دانش کافی در زمینه کارشان باشند اما هیچ تعهد بلند مدتی به کارفرماینشان ندارند.

 

تعریف فریلنسر از دیدگاه ویکی پدیا:

فریلنسر کسی است که سرویس‌ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می‌کند. آن‌ها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه‌ای دستمزد می‌گیرند و اساساً یک کسب و کار یک‌نفره است.

 

فریلنسری چطور معرف شد؟

مثل همه مهارت های دیگر آهسته و پیوسته این شغل جذاب در میان مردم راه پیدا کرد و با همه گیر شدن معروف شد، این روزها بسیاری از مردم از طریق فعالیت های فریلسنری کسب درآمد می کنند .

 

دستمزد فریلسنر های چقدر است؟

بی شک نمی توان نرخ ثابتی را برای در آمد این شغل عنوان کرد، همیشه میزان تخصص و تجربه شما همراه شوق پیشرفت و تلاشتان، فاکتور تایین کننده ای برای محاسبه میزان درآمدتان خواهد بود.

به جرات می توان گفت که محدوده حقوق یک فریلنسر را صفر تا بی نهایت میلیون تومان می باشد، به عنوان یک فریلنسر هرچقدر تخصص بالا ترو تلاش بیشتری داشته باشید درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.

نحوه محاسبه حقوق فریلنسر ها

مدل های مختلفی برای محاسبه حقوق فریلنسر ها وجود دارد، یکی از رایج ترین روش هایی که می توانید برای قیمت گذاری خدمات تان استفاده کنید، تفکیک آپشن های متفاوت و قیمت داشتن هریک از آن ها است.

برای مثال به عنوان یک طراح سایت وب سایت فروشگاهی، جهت ایجاد هر آپشن خاصی قیمتی تعیین کنید و در پایان با جمع زدن درخواست های مشتری هزینه نهایی سفارش را محاسبه کنید.

 

روش پرداخت حقوق فریلنسر ها

نکته مهمی که به عنوان یک فریلنسر باید به آن توجه کنید اینست که نباید انتظار نظم و امنیت شغلی یک فریلنسر را از زندگی کاری تان داشته باشید، ممکن است پرداختی شما، روزانه، هفتگی، پروژه ای، قراردادی و… باشد؛ دنیای فریلسنر ها خیلی عجیب است و نمی توان اصل و قاعده ی خاصی را برای آن مشخص کرد.

 

 پردرآمد ترین شغل فریلنسری در ایران

گستردگی و تنوع شغل های فریلنسری بسیار بالاست و اگر بخواهیم تمام آن هارا نام ببریم از حوصله من و شما خارج است، اما برخی از عنوان های شغلی در دنیای بی انتهای وب، درآمد بیشتری را نصیب صاحبان شغل ها می کنند.

با شغل های پر درآمد فریلنسری آشنا شوید:

مهارت های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید با یاد گرفتن آن ها تبدیل به یک فریلسنر موفق شوید و از راه آزاد کاری به شغل فوق العاده محبوبتان برسید.
ترکیب ایده های خلاقانه کارآفرینان و دنیای بی انتها و بدون محدودیت فضای وب، بستری را ایجاد کرده است که شما به عنوان یک فریلنسر هیچ محدودیتی برای پیاده کردن جرقه های جذاب ذهتان برای ایجاد شغل مورد علاقه تان در اینترنت نداشته باشید.

اگر مدت هاست که فکر های خلاقانه جالب در ذهنتان پراکنده است و هیچ وقت جرئت عملی کردنشان را نداشته اید بهتر است همین حالا دست به کار شوید و اولین قدم را سوی آرزوهایتان بردارید.

فرصت های شغلی فریلسنری بسیاری گسترده و دارای تنوع فوق العاده بالایی است که در قدرت کلام نمی گنجد اما برخی از عنوان های شغلی به علت همه گیر شدن و در آمد خوب شان امروزه مورد توجه فریلنسر ها بوده است.

 

• طراحی سایت
در دنیای امروز، هر کسب و کاری نیاز مند یک سایت خوب و عالی برای عرضه محصولات خود به مشتریانش می باشد.
طراحان سایت جزو افرادی هستند که هیچ وقت بیکار نمی مانند و با پشتکار می توانند ماهانه صد ها میلیون تومان از دانش شان درآمد کسب کنند.

• سئو
بهینه سازی صفحات سایت برای موتور های جستجوی گوگل را سئو می نامند، سئو مهارتی جذاب است که به شما یاد می دهد چطور در کلمه کلیدی محبوب تان به رتبه اول گوگل برسید.
درآمد یک سئو کار حرفه ای حداقل ماهانه پنج میلیون تومان خواهد بود، بی شک هرقدر دانش و سخت کوشی شما به عنوان یک سئو کار بیشتر باشد درآمدتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

• تولید محتوا
کلید ارتباطی گوگل با کاربران خود محتوا های موجود در سایت ها می باشد و بی شک تولید محتوای جذابی که بتواند گوگل را متقاعد کند لیاقت نمایش داده شدن به کاربرانش را دارد یک شغل درجه یک خواهد بود.
با یاد گرفتن تولید محتوای جذاب به صورت حرفه ای می توانید صاحب پردرآمد ترین شغل فریلنسری ایران باشید.

• حوزه گرافیک
مهارت های مربوط به حوزه گرافیک و برنامه های مربوطه به این دانش نیز جزو دسته مهارت هایی است که از بازار کار بسیار عالی و خوبی برخوردار است و می توان آن ها را پر درآمد ترین شغل فریلنسری در ایران دانست.

• برنامه نویسی
پیشرفت بی رحمانه تکنولوژی در سال های اخیر، برنامه نویسی را به یک شغل پردرآمد و عالی برای فریلنسان تبدیل کرده است.
اگر دنبال پردرآمد ترین شغل فریلنسری در ایران هستید، پیشنهاد می کنم به صورت جدی به برنامه نوبسی فکر کنید، دنیای کدنویسی بستر بسیار جذابی را برای مسیر کسب درآمد بی نظیر برای شما فراهم می کند.

پردرآمد ترینی وجود ندارد!
شاید برای شما این موضوع عجیب باشد اما پر درآمد ترین شغل فریلنسری در ایران هیچوقت وجود نداشته و نخواهد داشت.
احتمالا با این موضوع مخالف هستید اما بهتر است که این حقیقت تلخ را قبول کنید و واقع بینانه وارد دنیای شغلی تان شوید.
افکار، دنیای ذهنی و رویا پردازی های شما با دوستتنان فرق دارد، پس قطعا پردرآمد ترین شغل فریلسنری مناسب برای شما و دوست تان نیز مشابه نخواهد بود.
برای درخشش و ستاره شدن در دنیای فریلنسری و بدست آوردن درآمد بیشتر باید با جرئت و غلبه بر ترس هایتان پیشروی کنید و پردرآمد ترین شغل فریلنسری مناسب برای خودتان را بیابید.

به دست آوردن پردرآمد ترین شغل فریلنسری 

بدست آوردن پردرآمد ترین شغل فریلنسری علاوه بر داشتن سختی های فراوان و پستی ها و بلندی های زیاد، شیرینی های بسیاری خواهد داشت، در ادامه به چند گام اساسی برای یافتن پردرآمد ترین شغل فریلنسری دقت کنید.

1. علاقه تان را در آغوش بگیرید!

مهم ترین اصل برای موفق شدن در کسب و کارتان این است که به سمت چیزی که همیشه عاشقش بودید شیرجه بزنید.
از هرجایی که می توانید به سمت علاقه تان حرکت کنید، شروع کردن سخت ترین مرحله برای بدست آوردن پردرآمد ترین شغل فریلسنری مناسب شما است.

2. به یادگیری عشق بورزید

قدم دوم در این مسیر پرپیچ و خم، عشق به یادگیری و تلاش مستمر شما می باشد، هیچ وقت مغرور نشوید و همیشه خودتان را یک کاراموز تازه کار بدانید تا نکته ای را از دست ندهید.

منابع یادگیری را جستجو کنید و سعی کنید که تمامی آن ها را بررسی کنید، برای بدست آوردن پردرآمد ترین شغل فریلسنری باید منابع یادگیری درستی داشته باشید.

3. اهل ریسک کردن باشید

برای اینکه به بالا ترین درآمد در حوزه ای که مشغول هستید برسید، باید همیشه با ترس خداحافظی کنید و اهل ریسک کردن در مسیر جدید زندگی تان باشید.

• رمز رسیدن به پردرآمدترین شغل فریلسنری

مهم ترین راز رسیدن به ثروت ، دنبال کردن علاقه تان در فضای وب است، بی شک با الگو گرفتن بدون فکر از افراد موفق حوزه فریلسنری به نتیجه دلخواهتان نخواهید رسید.
مطمئن باشید تمام افراد موفق فریلنسر که این روزها مشتریان زیادی دارند و تحقق رویاهایشان را به چشمشان می بینند مسیر آرزوهایشان را با چاشنی علاقه و پشتکار دنبال کردند و امروز برجسته شده اند.
شما نیز می توانید با کمی فکر کردن و برنامه ریزی تمامی ایده های جذاب ذهنتان را عملی کنید و پردرآمد ترین شغل فریلنسری مناسب خودتان را پیدا کنید.
بعد از اینکه فهمیدید چطور به پردرآمد ترین شغل فریلنسری دست یابید، وقت آن رسیده است که محل دریافت پروژه هایتان را از مشتری هایتان پیدا کنید.

راه های پیدا کردن کار فریلنسری

راه های زیادی برای پیدا کردن مشتریان برای خدمات شما وجود دارد، در ادامه با راه های پیدا کردن کار فریلسنری آشنا شوید.
• درخواست کار مستقیم از کارفرمایان
• بازار یابی خدمات تان از طریق فضای مجازی
• جستجوی فرصت های شغلی تخصص شما فضای مجازی
• استفاده از واسطه ها برای یافتن شغل حیطه تخصص شما
• استفاده از سایت های فریلسنری(آگهی های فریلنسری)

تجربه فریلسنر ها نشان داده است که بهترین روش برای یافتن پروژه های کاری شغل مورد نظر در سبک کاری فریلنسری، استفاده از سایت های فریلسنری می باشد.
سایت هایی مثل دوری جاب،پونیشا، پارسکدرز، کارپیشه و سان تایپ  از بهترین سایت هایی هستند که پروژه فریلنسری تان را می توانید از آن ها دریافت کنید.
در این سایت ها با مقایسه پروژه ها، فرصت های شغلی و آنالیز نقاط ضعف و قوت رقبایتان بهترین مشتریان تخصص تان را پیدا کنید و روز به روز در پردرآمد ترین شغل فریلنسری که با کاوش درون خودتان یافتید پیشرفت کنید..

سخن آخر

به عنوان یک فریلنسر دو راه دارید:
در مسیر فریلسنر هایی که امروزه نسبت به دیگران درآمد بیشتری دارند، مثل طراحان سایت، سئو کاران و..آغاز به کار کنید و به امید رخ دادن معجزه ای در کسب و کارتان باشید.
یا اینکه به ندای درون قلب تان گو کنیدو با غلبه بر ترس هایتان و جرت ورزی مهارت و علاقه تان را به دنیای فریلنسری گره بزنید و پردرآمد ترین شغل فریلنسری را برای خودتان خلق کنید.

‫5/5 (1 امتیاز )

نظر