سفارش ترجمه تخصصی حقوق

ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی 

 حقوقی به دست متخصصین دوری جاب

🏅همراه با ۱۰ روز گارانتی🏅

ترجمه تخصصی متون حقوق

ترجمه مقالات حقوقی، یکی از پرکاربردترین شاخه های ترجمه می باشد که مترجمان زیادی با آن سروکار دارند، به دلیل حجم زیاد مطالب و پیچیدگی دنیای وکالت، ترجمه انگلیسی به فارسی در این زمینه بسیار مشکل است.

اگر شما نیز درگیر ترجمه متنی در حوزه حقوق هستید اما نمی دانید که چطور می توانید به ساده ترین روش و کمترین قیمت، ترجمه مقاله حقوقی تان را انجام دهید، با ما در این مقاله همراه باشید.

در این مطلب از سایت دوری جاب، ۰ تا ۱۰۰ ترجمه آسان و بدون درسر مقالات رشته حقوق همراه معرفی بهترین روش های ترجمه مطالب در این زمینه خدمت شما عزیزان معرفی می‌شود.

همچنین شما در پایان این مقاله با ساده ترین روش ترجمه مقالات حقوقی با کمترین قیمت آشنا خواهید شد تا بتوانید مثل آب خوردن، مقالات حقوقی را ترجمه کنید و لذت ببرید؛ با دوری جاب همراه باشید.

(برای ثبت سفارش ترجمه میتوانید روی گزینه بالا کلیک کنید ویا در پایین مقاله فرم سفارش را پرکنید)

گارانتی ۱۰ روزه ترجمه دوری جاب

۰۹۹۰۹۳۹۵۲۷۳

پشتیبانی ترجمه دوری جاب

گارانتی ترجمه دوری جاب

 

ترجمه مقالات رشته حقوق و شاخه های متفاوت آن🎓

به علت سبک و سیاق خاص رشته حقوق و جهانی بودن آن، اکثر منابع آموزشی آن به زبان انگلیسی هستند و ترجمه در آن کاربرد بسیار گسترده ای دارد.

همچنین حقوق، یک رشته دانشگاهی غنی است و به شاخه های مختلفی تقسیم می شود، در ادامه با گرایش های مختلف حقوق که در آن امر ترجمه انجام می شود، آشنا شوید.

 

شاخه های مختلف ترجمه در وکالت

 1. ارتباطات
 2. ثبت اسناد و املاک
 3. قراردادهای تجاری
 4. بین الملل
 5. جزا و جرم شناسی
 6. اطفال و نوجوانان
 7. نفت و گاز
 8. حقوق بشر
 9. مالکیت فکری
 10. دادرسی
 11. محیط زیست
 12. حقوق خانواده
 13. تجاری اقتصادی بین المللی
 14. حقوق شرکت های تجاری
 15. مدیریت دادگستری
 16. مدیریت نظارت و بازرسی
 17. حقوق مالی
 18. فقه و حقوق جزا
 19. حقوق تجارت الکترونیکی و ….
 

۰ تا ۱۰۰ ترجمه متون حقوقی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت

ترجمه، یکی از مهم ترین بخش های دانش حقوق می باشد و فوت و فن های بسیاری در این علم دارد، در ادامه ۰ تا ۱۰۰ ماجرای ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس متون حقوقی برای شما عزیزان شرح داده می شود.

 

چه کسانی به سفارش ترجمه متون حقوق نیاز دارند؟

به علت کاربرد گسترده علم حقوق، افراد زیادی به ترجمه متون علمی رشته حقوق که به زبان انگلیسی هستند نیاز پیدا می کنند، گروه های زیر بیشتر به ترجمه مقالات زبان انگلیسی در این رشته نیاز دارند.

 1. دانشجویان کارشناسی حقوق
 2. شرکت کنندگان آزمون وکالت
 3. دانشچویان دوره وکالت
 4. وکلا
 5. موکلین
 6. علاقه مندان یادگیری حقوق
 

بهترین روش های انجام سفارش ترجمه متون حقوق

برای ترجمه متون در حوزه حقوقی و وکالت، روش های متفاوتی وجود دارند که می توانید  از آن ها استفاده کنید، ساده ترین روش های ترجمه مقالات حقوقی به شرح زیر است.

 1. ترجمه مقالات حقوقی دوری جاب
 2. سایت های ترجمه
 3. مترجم های آنلاین
 4. دوربین ترجمه گوگل برای متون حقوقی
 5. اکستنشن های ترجمه فایر فاکس
 6. اکستنشن های ترجمه گوگل کروم
 

برترین روش ترجمه انگلیسی به فارسی متون رشته حقوق

البته فراموش نکنید که متون حقوقی از ساختار و اصطلاحات پیچیده تشکیل شده اند و شما باید زمان ترجمه این مقالات، دنبال بهترین روشی باشید که با کمترین هزینه، ترجمه ای خوب و بدون نقص به شما تحویل دهد.

 

ممکن است زمان استفاده از دوربین ترجمه گوگل برای ترجمه انگلیسی به فارسی متون حقوقی، شاهد غلط های ترجمه ای و حتی نگارشی باشید و اینجاست که به اهمیت استفاده از بهترین روش ترجمه برای داشتن مقاله ای بدون نقص می برید.

طی تجربه دیگر کاربران، استفاد از وب سایت های ترجمه، بهترین روش ترجمه متون حقوقی می باشد که می توانید با استفاده از به راحتی و بدون هیچ دردسری، سخت ترین مقالات علمی دنیا را در حوزه حقوق، ترجمه کنید و لذت ببرید.

 

کدام سایت، برای ترجمه مقالات رشته وکالت بهتر است؟

امروزه وب سایت های ایرانی زیادی هستند که خدمات ترجمه متون حقوقی را ارائه می دهند اما تنها دوری جاب است که با داشتن امکاناتی منحر به فرد و هدف قرار دادن رضایت کاربر در درجه اول، (بهترین سایت ترجمه متون حقوقی ایران) محسوب می شود.

 

سفارش ترجمه متون حقوق در دوری جاب با ضمانت😍

دوری جاب با داشتن تیم ترجمه منحصر به فرد و مدیریت قوی، برترین سایت ترجمه متون حقوقی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ایران است؛ در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با خدمات ترجمه متون رشته حقوق در سایت دوری جاب، آشنا شوید.

 

چرا دوری جاب بهترین سایت ترجمه مقالات رشته حقوق و وکالت است؟

دوری جاب، با ارائه خدمات خاص خود و داشتن امتیازات منحصر به فردش، امروزه به برترین سایت ترجمه برای مقالات حقوقی تبدیل شده است؛ در ادامه مهم ترین امتیازات تیم ترجمه متون حقوقی و تیم پشتیبانی دوری جاب، برای شما عزیزان شرح داده می شود.

 

ویژگی های تیم ترجمه متون حقوقی دوری جاب

 1. تسلط بر ترفند های ترجمه فوری
 2. تسلط بر مفاهیم حقوقی
 3. آشنا با اصطلاحات رشته حقوق
 4. آشنا با نوع نگارش و لحن در مقالات حقوقی
 5. توجه به محاطب
 6. قلم روان
 7. نداشتن غلط املایی
 8. سادگی متون
 9. دقت بالای ترجمه
 10. نظم
 11. تعهد و خوش قولی و ……
 

مزایای سایت دوری جاب برای ترجمه متون حقوق

 1. ترجمه متون حقوقی با قیمت کم
 2. ترجمه مقالات حقوقی با کیفیت بالا
 3. پشتیبانی قوی
 4. ثبت سفارش آسان
 5. ترجمه مقالات تخصصی حقوق
 6. داشتن سابقه ترجمه مقالات حقوقی
 7. تحصیلات و بار علمی بالا
 8. پیگیری سفارش ترجمه متون حقوقی
 9. تیم ترجمه قوی و کاربلد
 

قیمت سفارش ترجمه متون حقوقی در دوری جاب

هزینه ترجمه متون حقوقی در سایت دوری جاب به عوامل زیادی بستگی دارد و وجود متغیر هایی در متن شما، می تواند هزینه نهایی را تغییر دهد.

مطالعه کنید:  دیکشنری تخصصی حقوقی (دانلود3 اپلیکیشن رایگان)

بی شک هرچقدر که پیچیدگی و حجم محتوای شما کمتر باشد، قیمت نهایی ترجمه نیز برایتان کمتر خواهد شد، اگر متنی در دست دارید و می خواهید قیمت دقیق ترجمه آن به دست مترجمین دوری جاب را بدانید تنها کافی است به انتهای همین صفحه مراجعه کنید و با وارد کردن جزئیات ترجمه تان، قیمت را ببینید.

 

آیا سفارش ترجمه متون حقوقی فوری در دوری جاب امکان پذیر است؟

دوری جاب، یک سایت بی نظیر در زمینه ترجمه متون حقوقی است که تمامی نیاز های شما را برای داشتن بهترین ترجمه حقوقی برطرف می سازد، شما می توانید در وب سایت ما در خواست ترجمه فوری داشته باشید و در سریع ترین زمان ممکن، ترجمه تان را تحویل بگیرید.

 

آیا ویرایش تخصصی متون حقوقی در دوری جاب امکان پذیر است؟

ویرایش تخصصی مقالات، یکی دیگر از خدمات سایت دوری جاب است، ممکن است مقاله حقوقی ترجمه شده شما توسط مترجمین دیگر سرشار از غلط املایی و اشکالات ساختاری باشد و نتوانید از آن به راحتی استفاده کنید، اینجاست که می توانید به راحتی با کمک ویرایش تخصصی مقالات، اشکالات را برطرف کنید و مقاله ای تمیز داشته باشید.

البته فراموش نکنید که ویرایش تخصصی مقالات، کار هرکسی نیست و نیاز به مهارت دارد و ویراستاران دوری جاب با داشتن سال ها سابقه درخشان در این زمینه می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی،سخت ترین متن های انگلیسی یا فارسی حقوقی را که سراسر اشکال هستند را ویراستاری کنند.

 

گارانتی ترجمه متون حقوقی در دوری جاب چگونه است؟

یکی از مهم ترین نقاط قوت تیم ترجمه متون حقوقی دوری جاب که آن را از سایر سرویس های ارائه دهنده خدمات ترجمه متمایز می کند، امکان ترجمه متون حقوقی با ضمانت و گارانتی است.

یعنی شما می توانید یا خیال راحت از خدمات ترجمه متون حقوقی با ضمانت و گارانتی دوری جاب بهره مند شوید و پس از تحویل سفارشتان در صورت نارضایتی از کیفیت متن و … آن را مرجوع کرده و درخواست ترجمه جدید یا حتی برگشت قیمت داشته باشید.

پس برای اعتماد نکردن به تیم ترجمه دوری جاب هیچ بهانه ای وجود ندارد چون  این تیم، خالصانه و با تمام توان در تلاش است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان با حداقل قیمت، تقدیم کند.

 

نحوه ثبت سفارش ترجمه متون حقوقی با قیمت خوب

برای ثبت اولین سفارش ترجمه متون حقوقی تان در سایت دوری جاب تنها کافی است که به انتهای همین صفحه مراجعه کنید و فرم ثبت سفارش را که برای شما کاربران عزیز قرار داده شده است را پر کنید.

پرکردن این فرم، کمتر از چند دقیقه وقت شما را می گیرد و بایستی درآن اطلاعات خیلی ساده ای از سبک متن و حجم آن ثبت کنید تا سفارش ترجمه شما به تیم دوری جاب ارسال شود.

با ثبت سفارش ترجمه در سایت دوری جاب، باید منتظر تحویل متن ترجمه شده ای فوق العاده در روز های آینده باشید که یقینا از سطح کیفیت آن شگفت زده خواهید شد.

 

سخن آخر

در دنیای امروز ما، به علت پیچیده تر شدن سطح روابط انسانی و ایجاد درگیری های متفاوت بین جوامع، درگیری ها افزایش یافته و رشته حقوق پیش از گذشته مهم شده است و در این میان، منابع آموزشی انگلیسی حقوق که نیاز به ترجمه دارند اهمیت بسیار بالایی پیدا می کنند.

اگر شما نیز در حوزه حقوق فعالیت می کنید، بی شک زمانی به ترجمه انگلیسی به فارسی  و بالعکس در این رشته نیاز پیدا خواهید کرد و آشنایی با بهترین روش های ساده ترجمه مقالات حقوقی می تواند به شدت به شما کمک کننده باشد.

در این مقاله راهنمایی ۰ تا ۱۰۰ ترجمه مقالات حقوقی خدمت شما عزیزان ارائه شد، همچنین ما به شما برترین سایت ترجمه رشته وکالت را برای داشتن تجربه ترجمه ای راحت تر معرفی کردیم.

اگر شما نیز دوست دارید لذت یک ترجمه باکیفیت فوق العاده را با کمترین قیمت در حوزه رشته حقوق، تجربه کنید تنها کافی است که اولین سفارش ترجمه حقوقی تان را در سایت دوری جاب ثبت کنید تا از سطح کیفیت فوق العاده ترجمه شگفت زده شوید.

پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با پر کردن فرم زیر و وارد کردن جزئیات سفارش ترجمه تان، به جمع طرفداران پروپاقرص مترجمین سایت دوری جاب بپیوندید😉

سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی

 • انواع فایل های مجاز : jpg, docx, png, pdf.
‫5/5 (2 امتیاز )