7 سایت سفارش ترجمه برتر در ایران از نگاه مترجمین و کارفرمایان

۷ سایت سفارش ترجمه برتر در ایران از نگاه مترجمین و کارفرمایان

گرفتن سفارش ترجمه خوب و به صرفه یکی از بزرگترین دغدغه های مترجمین در بازار کار می باشد، اگر شما نیز به عنوان مترجم فعالیت می کنید یا به دنبال یک مترجم خوب برای ترجمه متن تان می گردید می توانید از یک سایت سفارش ترجمه معتبر استفاده کنید.

شما در سایت سفارش ترجمه می توانید با خیال راحت به عنوان یک مترجم به کارتان ادامه دهید و با کارفرمایانتان ارتباط بگیرید و درآمد کسبد کنید؛ در این مقاله بهترین سایت های سفارش ترجمه در ایران خدمت شما عزیزان معرفی می شود.

 

بهترین سایت های خدمات ترجمه در ایران

امروزه وب سایت های زیادی در زمینه ترجمه مشغول به کار هستند اما برخی از این وب سایت ها به دلیل ارائه خدمات بی نظیر و فوق العاده بهتر محسوب می شوند، در در ادامه با ۷ سایت برتر ترجمه آشنا شوید.

 

سایت سفارش ترجمه

دوری جاب

وب سایت دوری جاب با رویکردی هوشمندانه و تیمی حرفه ای، این روزها در تلاش است که پلی قدرتمند میان کارفرمایان و مترجم ها برای سریع تر پیش رفتن پروژ های ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس ایجاد کند.

سایت سفارش ترجمه دوری جاب، با حضور بهترین مترجمان کشور این روزها مشغول ارائه خدمات ترجمه به مترجمین و کارفرمایان می باشد، سرعت و کیفیت بالای دوری جاب، از آن یک سایت سفارش ترجمه فوق العاده و بی رقیب در فضای وب فارسی ساخته است.

این سایت حامی مترجمین فریلنسر می باشد تا هرلحظه از شبانه روز بهترین و پرسود ترین پروژه های ترجمه را برای انجام دادن در دست داشته باشند، اگر می خواهید یک حس جدید را در دنیای مترجمی فریلنسری احساس کنید تنها کافی است یک بار از خدمات دوری جاب استفاده کنید.

 

فراترجمه

سایت سفارش ترجمه فراترجمه با حضور تیم مدیریتی ثدرتمند در کنار گروه مترجمین حرفه ای، جوان و با انگیزه ارائه دهنده کلیه پروژه های ترجمه مقالات تخصصی و عمومی زبان انگلیسی می باشد.

برای استفاده از خدمات سایت سفارش ترجمه فرا ترجمه تنها کافی است که در مدت زمان کوتاه تر از ۵ دقیقه ثبت نام کنید و از سفارش های ترجمه بی نظیر این سایت استفاده نمایید.

تسویه حساب های منظم، ضمانت کاری بالا، کیفیت چشم گیر و… از مهم ترین ویژگی های سایت سفارش ترجمه فرا ترجمه می باشد که موجب حضور آن در این لیست شده است .

کارلنسر

سایت سفارش ترجمه کارلنسر یکی از قدیمی ترین سایت های ارائه کننده خدمات ترجمه در ایران می باشد که تیمی از مترجمین کاربلد و خبره درآن حضور دارند و به صورت شبانه روزی مشغول انجام پروژ های ثبت شده هستند.

مطالعه کنید:  معرفی 8 نرم افزار ترجمه انگلیسی به فارسی اندروید+لینک دانلود

یکی از مهم ترین مزیت های سایت سفارش ترجمه کارلنسر این است که مترجمین می توانند به صورت مستقیم با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند و از جزئیات سفارش آن ها با خبر شوند.

 

ترجمیک

بی شک ترجمیک یک سایت سفارش ترجمه کامل و بدون نقص می باشد که با فراهم آوردن بستری فوق العاده برای مترجمین، بهترین خدمات ترجمه را به مردم هدیه می کند.

در سایت ترجمیک، مترجمان براساس سابقه، مدرک کاری و نمره کارفرمایان به سطح های متفاوت طلایی، نقره ای عمومی و… تقسیم شده اند و این موضوع موجب تصمیم گیری بهتر کارفرمایان و انگیزه برای تلاش بیشتر مترجمین شده است.

ترجمه آنلاین

در ترجمه آنلاین هرنوع مقاله انگلیسی که تصورش را بکنید مثل موضوعات پزشکی، مهندسی، روانشناسی، عمومی و… ترجمه می شوند،کیفیت بالا و قیمت مناسب پروژه های ترجمه در سایت ترجمه آنلاین آن را به یکی از محبوب ترین سرویس های ارائه دهنده خدمات ترجمه در ایران تبدیل کرده است.

ترنسیس

ترنسیس نیز یکی از بهترین سرویس های ارائه دهنده خدمات ترجمه می باشد که کارفرمایان می توانند در صورت داشتن رضایت از کیفیت ترجمه با مترجمین همکاری کنند؛ همچنین در سایت سفارش ترجمه ترنسیس مترجمان هم می توانند کارفرما و پروژه ی محبوب شان را از بین انبوه سفارشات انتخاب کنند و مشغول به کار شوند.

 

پونیشا

سایت فریلنسری سفارش ترجمه پونیشا رابطه صمیمی و جذابی بین صاحبان مقالاتی که نیاز به ترجمه دارند با بهترین مترجم های کشور ایجاد کرده است.

اگر مدت هاست به دنبال یک سایت سفارش ترجمه خوب و عالی برای گرفتن پروژه های ترجمه یا برون سپاری تکالیف عقب افتاده ترجمه دانشگاهی تان و… هستید، پیشنهاد می کنم سایت سفارش ترجمه پونیشا را امتحان کنید.

 

بهترین سایت سفارش ترجمه کدام است ؟

تمامی سایت های معرفی شده در این لیست جزو بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات ترجمه در ایران می باشند، اما چنانکه بخواهیم با دقت بیشتری این وب سایت هارا برسی کنیم با نگاهی اجمالی می فهمیم که سایت دوری جاب به علت درصد رضایت حدود ۹۸ درصدی مترجمین و کاربران بهترین سایت سفارش ترجمه می باشد.

 

سایت سفارش ترجمه

سخن آخر

پیدا کردن سایت سفارش ترجمه خوب و معتبر که با کمک آن مشکلات تان را در زمینه ترجمه حل کنید یا عنوان یک مترجم مشغول کار شوید، کار دشواری است، در این مقاله ۷ سایت سفارش ترجمه برتر که از نگاه مترجمین و کارفرمایان که بالاترین امتیاز را داشته اند خدمت شما عزیزان معرفی شد.

شما می توانید به سلیقه خودتان، یک سرویس ارائه دهنده خدمات سفارش ترجمه را از لیست بالا انتخاب کنید وبا خیالی آسوده به عنوان یک مترجم، سفارش های خوب بگیرید و در شغل تان پیشرفت کنید.

 

‫5/5 (1 امتیاز )

نظر