اکستنشن های ترجمه برای فایرفاکس

3 تا از بهترین اکستنشن(افزونه)های ترجمه برای فایر فاکس+دانلود

فایر فاکس یکی از بهترین مرورگر های دنیا برای وب گردی و جستجوهای اینترنتی می باشد، اگر اهل گشت و گذار در فایر فاکس باشید احتمالا زمان هایی برای شما پیش آمده است که درگیر ترجمه یک متن انگلیسی شده اید و به اکستنشن های ترجمه برای فایر فاکس نیاز پیدا کرده باشید.

در این مقاله بهترین اکستنشن های ترجمه برای فایرفاکس خدمت شما عزیزان معرفی می شود، شما می توانید با کمک این افزونه های جذاب به راحتی متن های صفحات وب را ترجمه کنید و لذت ببرید.

 

آشنایی با بهترین اکستنشن های ترجمه برای فایر فاکس

شما با استفاده از افزونه های زیر می توانید به راحتی متون متفاوت در سایت های گوگل را ترجمه کنید و درگیر باز کردن یک تب جدید برای ورود به مترجم گوگل نباشید.

 

Google Translator for Firefox

با کمک این افزونه جذاب در فایرفاکس شما می توانید به راحتی متن هایتان را ترجمه فوری کلمه به کلمه کنید و با خیالی راحت برگردان فارسی مقالات انگلیسی وب را بخوانید و لذت ببرید.

دانلود و نصب Google Translator for Firefox

 

S3.Google Translator

اگر بخواهیم بهترین اکستنشن های ترجمه برای فایرفاکس را معرفی کنیم، نمی توانیم از این افزونه جذاب و کاربردی چشم پوشی کنیم، شما به راحتی می توانید با کمک گوگل ترنسلیتور، متن های انگلیسی را به صورت متن یا صوت ترجمه کنید.

یکی دیگر از قابلیت های جذاب این افزونه امکان ترجمه فیلم های یوتیوب به فارسی می باشد که برای بسیاری از کاربران خیلی کاربردی و جذاب محسوب می شود.

دانلود و نصب S3.Google Translator

 

Google™ Translator

حالا نوبت به معرفی یکی دیگر از بهترین اکستنشن های ترجمه برای فایر فاکس به نام Google™ Translator می باشد، این افزونه با داشتن قابلیت های متنوع و رابطه کاربری ساده و روان به شما کمک می کند در کم تر از چند ثانیه تمام متن تان را ترجمه کنید و لذت ببرید .

دانلود و نصب Google™ Translator

اکستنشن های ترجمه برای فایرفاکس

 

بهترین افزونه ترجمه در فایر فاکس کدام است؟

تمامی افزونه های معرفی شده در این مقاله، جزو بهترین افزونه های ترجمه ای هستند که شما می توانید با خیال راحت از آن ها برای ترجمه در مرور گر فایرفاکس تان استفاده کنید، اما بر اساس یک نظر سنجی از کاربران مرورگر فایر فاکس به این نتیجه رسیدیم که Google Translator for Firefox بهترین افزونه ترجمه فایر فاکس می باشد.

 

سخن آخر

نصب یک اکستنشن ترجمه روی فایر فاکس برای هرکسی واجب است، شما می توانید به راحتی با کمک یک افزونه متون صفحات مختلف را بدون نیاز به باز کردن یک صفحه جدید ترجمه کنید و لذت ببرید.

اگر مدت هاست که به دنبال بهترین اکستنشن های ترجمه برای فایر فاکس هستید تا به کمک آن به راحتی صفحات وب را ترجمه کنید می توانید با خیال راحت افزونه های معرفی شده در این مقاله را دانلود و نصب کنید و با استفاده از آن ها تجربه کاری شیرین تری را با اینترنت تجربه کنید.

 

‫5/5 (2 امتیاز )

نظر